Ezüst(Ag) régi gyufatartó zenés-táncos mintával, jelzett, apró kopások... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000021/EzustAg-regi-gyufatarto-zenes-tancos-mintaval-jelzett-apro-kopasokkal-alul-kis-horpada~II2396031
2396031
19143
395
15000
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) régi gyufatartó zenés-táncos mintával, jelzett, apró kopásokkal, alul kis horpadásokkal, m: 6,5 cm, nettó 39 g
: karap_norbert