Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 257
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2401083
19156
395
Jewellery
Ezüst (Ag) csengettyű, jelzett, nettó: 6,1 g 2401190
19157
395
3200
Jewellery
Ezüst (Ag) kinyitható madaras medál, jelzés nélkül, kissé kopottas, nettó: 6,2 g 2401203
19158
395
6500
Jewellery
2 db Ezüst (Ag) gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 7,8 g 2401133
19159
395
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 8,2 g 2401159
19160
395
Jewellery
Ezüst (Ag) elefánt medál, jelzett, nettó: 4 g 2401166
19161
395
Jewellery
Ezüst (Ag) orrszarvú medál, jelzett, nettó: 2,7 g 2401176
19162
395
Jewellery
Ezüst (Ag) Cupido angyalkás medál, jelzés nélkül, kissé kopott, nettó: 5,3 g 2400997
19163
395
6500
Jewellery
Ezüst (Ag) kard formájú levélbontó, Christofle jelzéssel, apró karcolásokkal, h: 16,5 cm, nettó: 20,6 g 2401209
19164
395
Jewellery
Ezüst (Ag) masnit formázó gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 60, bruttó: 3,5 g 2401220
19165
395
4400
Jewellery
Ezüst (Ag) óralánc kis virágos csengővel, jelzés nélkül, h: 34 cm, nettó: 8,1 g 2401862
19166
395
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, 6×5 cm, nettó: 24,01 g 2401232
19167
395
4800
Jewellery
Ezüst (Ag) csörgős kisgyermek karkötő, jelzés nélkül, h: 14,5 cm, nettó: 7,3 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft