Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 257
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2395107
19084
395
Jewellery
2 db ezüst (Ag) tálka áttört peremmel. Jelzett. 58 g, d: 8 cm 2378497
19085
395
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű szardínia villa, jelzett, bruttó: 23g 14,5 cm 2401100
19086
395
Jewellery
Ezüst(Ag) mokkás kanál, eredeti dobozában, jelzettek, h: 10 cm, nettó: 39 g 2400351
19087
395
360000
Jewellery
Ezüst (Ag) hat személyes evőeszköz készlet. 45 darabos Magyar, XIX. sz. vége. Jelzett, lóherés mesterjeggyel nettó 1831 g + ezüst nyelű kések. A készlethez való késbakok és fűszertartók az árverés további tételei.
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
2375448
19088
395
220000
Jewellery
18K arany lánc gondolás medállal és gyűrű. Jelzettek 18,26g
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
2361472
19089
395
200000
Jewellery
Ard deco ezüst (Ag) mokkás készlet. Hat személyes, csésze üvegbetéttel, alátét, tálca. Jelzettek, hibátlanok. Nettó 1120 g / Silver art deco coffe set for 6. Marked, flawless, Net 1120 g
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
2399975
19090
395
60000
Jewellery
Ezüst (Ag) kanál készlet (6 db), h: 22cm, nettó: 428 g + ezüst (Ag) nyelű kés készlet (6 db), solingeni acél pengével, h: 26 cm, bruttó: 502 g. Jelzettek, egy részük monogramos, kisebb kopásokkal, foltokkal 2401377
19091
395
50000
Jewellery
Kínáló tál. Ezüst (Ag). XIX. sz. vége, poncolt. 308g d: 22 cm 2400333
19092
395
17000
Jewellery
Antik ezüst (Ag) kis merőkanalak 1849.es, 1870-es osztrák ezüstjelekkel, mesterjeggyel. 115 g. 17cm, 22 cm 2400344
19093
395
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű süteményes villa és kés készlet 6 személyes, jelzett, mesterjegyes 17 cm, 15 cm 2401221
19094
395
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, szívecske függővel, jelzett, h: 40 cm, nettó: 1,9 g 2401210
19095
395
Jewellery
Ezüst(Ag) szőtt, csavart nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 10,52 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft