Quendel Constant Budapest réz art deco felesütős asztali óra, ingajáratos, Lenzkirch szerkezettel, eredeti felhúzó kulccsal. Működő, jó állapotban, 48x28x11 cm
XIX. sz. eleje F. Vualtrin Nr 231. AE Pinal órásmester által jelzett kulcsos zsebóra. Működő szerkezettel, kulccsal, ezüst tokkal, sérült zománc számlappal, d: 60 mm, hozzá fém lánc.