1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
3 db fém szovjet pohártartó füllel: 2 db a felszabadulás 30. évfordulójára, áttört, jelzett, hibátlan, m: 8 cm, d: 7 cm + Űrhajózás motívummal díszített, apró kopásnyomokkal, d: 7 cm, m: 6,5 cm