Tétel

Kikiáltási ár:

10 000 Ft

Leírás:

Világjárók Utazások és Kalandok c. sorozat 14 kötete: Sven Hedin: Első utam Ázsiába. Ford.: Halász Gyula. Fekete-fehér fotókkal, egy térképpel illusztrált.; Sven Hedin: Belső-Ázsia küszöbén. 1890-1891. Ford. és bevezette: Halász Gyula.; Vilhjalmur Stefansson: Amerika legészakibb tájain. Ford.: Halász Gyula.; Cholnoky Béla: Gróf Teleki Sámuel útja Kelet-Afrikában.; A. Phillip: Ausztrália honalapítói. Ford.: Halász Gyula.; Georg Wegener: Egy világjáró emlékeiből. Ford.: Halász Gyula.; Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. Ford.: Halász Gyula.; Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii.) Ford.: Halász Gyula.; Philipp Berges: A Föld csodái. Ázsia, Oceánia, Amerika. Ford.: Házsongárdy Gábor.; Walter v. Rummel: Napsütötte országokban. Bolyongás Japánban és a Csendes-Oceán szigetein. Ford.: Halász Gyula.; Garcilaso de la Vega: Az inka birodalom. Ford.: Halász Gyula.; Georg Schweinfurth: Afrika szívében. Ford.: Halász Gyula.; Hans Meyer: Dél-Amerika hegyóriásai. Ford.: M. Márki Mária. ; Gustav Nachtigal: Szahara és Szudán. Ford.: Halász Gyula. Bp.,én.,Franklin. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált kötetek. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, változó állapotban, közte kissé kopott, kissé foltos borítókkal is.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: