15551.
395. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Vegyes Békés megye könyvtétel, 3db. Békés megye harminc éve. Szerk.: Daniss GyÅ‘zÅ‘- Sass Ervin. Szolnok, 1975, Szolnoki Nyomda Vállalat. Fekete-fehér és szÃnes fotókkal gazdagon illusztrálva. PapÃrkötésben, karcos, kopott borÃtóval. + Békés megye gazdasági földrajza. Szerk.: Dr. Krajkó Gyula. Békéscsaba, 1974, Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága. Egészvászon kötésben, papÃr védÅ‘borÃtóban, kissé foltos állapotban. + Békés megye 1944-1945-ben. A felszabadulás és a népi demokratikus forradalom elsÅ‘ esztendeje a viharsarokban. Tanulmányok. Szerk.: Dér László- Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1975, MSZMP Békés Megyei Bizottsága- Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon kötésben, papÃr védÅ‘borÃtóban, kissé szakadozott borÃtróval.