Hagyományos női szerepek. Nők a populáris kultúrában és a folklórban. Szerk.: Küllős Imola. Bp., 1999, Magyar Néprajzi Társaság Szociális és Családügyi Minisztérium Nőképviseleti Titkársága. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés jó állapotban.
Csepeli Szabó Béla (szerk.): Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről. 1892-1977. Budapest, 1977, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, fotókkal gazdagon illusztrálva.
Turbuly Éva: Sopron vármegye közgyűlési jegyzőkönyveinek regesztái II. 1595-1608. Sopron, 2002, Győr-Moson-Sopron Megye Soproni Levéltárának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Dr. Módis László(szerk.): A Debreceni Református Kollégium és Nagytemplom. Bp., én., Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. 2. kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
Az Mester Emberek Míveinek árazása. Váltó- és vásármíves magyar szabók, német szabók és zubbonyosok árszabásai(1926-1820). Szerk: Flórián Mária. Bp., 1998, MTA Néprajzi Kutatóintézet.Kiadói papírkötés , jó állapotban.
Nagy Imre Gábor-Márfi Attila-Ódor Imre: Baranya megye évszázadai. Tanulmányok és források Baranya megye történetéből. 3. Pécs, 1996, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés.
Pesty Frigyes: Heves vármegye helynévtára.
Sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt írta, a jegyzeteket és a helységnévazonosítót készítette: Csiffáry Gergely. Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 11. Eger, 2005, Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, egy kihajtható térképpel illusztrálva.Jó állapotban.
Nagy Katalin: "Az emlékezetnek méltó történetek". Fejezetek Bőcs község múltjából a kezdetektől 1990-ig. Bőcs, 2008, Bőcs Községi Önkormányzatának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.