Donászy Ferenc: Rejtélyek a történelemből. Elbeszélések. Bp.,én.,Athenaeum, 228 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza kötéssel, egy lapon szakadással.