3 400 Ft
[Ignotus Hugó] Emma asszony: A Hét szakácskönyve. A Hét pályázatára beérkezett reczipékből. Összeállította: Emma asszony. Bp., 1902, 'A Hét', 4+354+34 (korabeli reklámok) p. Első kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, javított kötéssel és szennylapokkal, egy lapon aláhúzással.