Karr Alphonse: Utazás a kertem körül. Ford.: Lányi Viktor. Híres Könyvek. Bp., 1922, Athenaeum, 450 p. Kiadó aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.