Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2400931
17535
395
T. Tamás Ferenc: Új hang. 2017. Papírkötés. Dedikált. 2401141
17536
395
Szerk.: Bíró Gábor. A Bessenyei György Gimnázium és Kollégium Jubileumi Emlékkönyve. Kisvárda, 2011. Papírkötés. 2398597
17537
395
Tóth Béla: A boldogasszony dervise és egyéb elbeszélések. Bp., 1914, Athenaeum. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, két lap kijár. 2402851
17538
395
Makkai János: Politika-isten rabságában. Bp., 1943, Szerzői,(Hornyánszky-ny.), 400 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, sérült, javított gerinccel. 2201672
18500
395
Jack Higgins: Veszélyes terepen. Bp., 1997, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben. 2196438
18501
395
Kerecsényi Antal: A barát, meg a komédiás. Bp., 1938, Stádium. Kiadói egészvászon-kötésben. 2201265
18502
395
Sötét lapok Olaszország történetéből. Kisebb elbeszélések. Fordította: Drucker János. Bp, 1929, fordító kiadása. Kiadói fűzött kötésben, ex libris-szel. 2194512
18503
395
A Nékosz Mérnökkollégiumok. Emlékezések, Dokumentumok. Szerk.: Dobos Róbert, Győrffy Sándor, et alii. Bp., 1989, Műegyetem Baráti Köre. Kiadói papírkötésben. 2203401
18505
395
Karácsony Molnár Erika Kraiciné Szokoly Mária: Hon- és népismeret, néphagyomány az oktató-, nevelőmunkában. Bp., 1998, Budapesti Tanítóképző Főiskola. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban. 2200473
18506
395
Póczos Rita: Az Árpád-kori Borsod és Bodrog vármegye településneveinek nyelvészeti elemzése. Debrecen, 2001. kiadói papírkötésben. 2048382
18507
395
Pálffy Albert: Anna és grófné. Bp.,1886, Franklin. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel. 2048378
18508
395
Pálffy Albert: A fejedelem keresztleánya. I-II. rész. (Egybekötve.) Pest, 1856, Heckenast Gusztáv, 264+280 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft