Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp., 1946, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborító de egyébként jó állapotban.
Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben.Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova. Kiadói egészvászon-kötés, első lapja kijár. Gerincétől részben elvált lapokkal.
Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.