Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 249

A magyar stilisztika útja. Sajtó alá rendezte, a lexikont írta és a bibliográfiát összeállította: Szathmári István. Nemzeti Könyvtár. Nyelvtudomány-Irodalomtörténet. Bp., 1961, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
17487.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kis enciklopédia. A tudományok és művészetek összefoglalása. Szerk.: Dormándi László. Bp.,é.n., Pantheon. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
17488.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Keresztury Dezső: A magyar irodalom képeskönyve. Bp., 1956, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, sérült papír védőborítóban.
17489.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Many pathways. One Mission. Fifty years of Singapore education. Szingapúr, 2007, Ministry of Education. Különleges nyomdai megoldásokkal, fakszimilékkel. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.
17490.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kovai Lőrinc: A nagysámán. (Meseregény.) Bp., 1966, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17491.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Csányi Vilmos-Makovecz Benjamin: A kentaur természetrajza. Anatómiája, élettana, viselkedése és kultúrökológiája. Makovecz Benjámin rajzaival. Bp., 2000, Helikon. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
17492.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17493.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csoda Album. Szerk.: Szini Gyula. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p.+ 12 t. (a táblák előtt feliratos hártyapapírral). Számos szövegközti és egész oldalas színes, szecessziós rajzzal és könyvdíszekkel illusztrálva. Dúsan aranyozott, festett, kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval és gerinccel.
17494.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15
17495.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17496.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17497.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pilinszky János összegyűjtött művei. Összegyűjtött versek. + Tanulmányok, esszék, cikkek. I-II. köt. Bp., 1992-1993, Századvég. Kiadói papírkötés.
17498.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft