cca 1974 Erdei Katalin: Szerelem, pecséttel jelzett vintage fotóművész... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~500021/cca-1974-Erdei-Katalin-Szerelem-pecsettel-jelzett-vintage-fotomuveszeti-alkotas-17-8x24-cm~II2395631
2395631
12577
395
Photo
Leírás: cca 1974 Erdei Katalin: Szerelem, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 17,8x24 cm
: bk