55 000 Ft
148,65 EUR, 161,76 USD
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. Üvegezett keretben. 45x34 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.