Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
22 000Ft 59,46EUR, 64,71USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Friedrich Schaarschmidtnak (1863-1902) tulajdonított: Vadász puskával. Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán címkéken feliratozott. Üvegezett, kissé laza fa keretben. 41x28,5 cm