Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2324040
10533
395
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Naplemente. Vegyes technika, farost. 33x11,5 cm 2395862
10534
395
Jelzés nélkül. Vár. Olaj, vászon. Sérült. 22x33 cm 2395859
10535
395
4600
Jelzés nélkül. Napfényes tanya. Olaj, karton. Sérült. 23x33,5 cm 2401817
10536
395
Jelzés nélkül: Napfényes táj. Olaj, karton, 15,5x20,5 cm 2395840
10537
395
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, karton. Sérült. 32,5x21,5 cm 2395839
10538
395
4600
Jelzés nélkül: Enteriőr. Olaj, fa. 31,5x19 cm 2395837
10539
395
4600
Jelzés nélkül: Muzsikus. Olaj, vászon, kartonra ragasztva. Sérült. 29,5x24 cm 2399943
10540
395
jelzés nélkül: Első az ország kenyere. Akvarell, papír. Hártyapapírral. 17x24 cm 2343666
10541
395
Jelzés nélkül: Táj fával, pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×29 cm 2395832
10542
395
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon. 25x35 cm 2341061
10543
395
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő munkája: Kacsákat etető lány. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben, 40,5×50,5 cm 2278505
10544
395
Jelzés nélkül: Zsákos asszony. Akvarell, papír. (foltos a sarkán) Üvegezett keretben. 32x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft