Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2124156
10521
395
11000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Lépcső és virág. Olaj, karton, kis sérüléssel, díszes fa keretben, 58×78 cm 2219744
10522
395
Jelzés nélkül: Vízpart. Olaj, farost, 13x18 cm 2222756
10523
395
Jelzés nélkül: Távolban a tanya. Olaj, farost. 60x80 cm. 2304009
10524
395
Jelzés nélkül: Őszi erdő. Olaj, karton. 26x40,5 cm 2333862
10525
395
Jelzés nélkül: Erdőbelső. Pasztell, papír. Dekoratív fa keretben. 38,5×29 cm 2395831
10526
395
Jelzés nélkül, feltehetően XIX sz. második felében működött osztrák festő munkája: Vízparti naplemente. Olaj, vászon, restaurált. 47,5x26,5 cm 2395679
10527
395
Jelzés nélkül: Csendélet virágokkal és szoborral. Olaj, vászon. Fa keretben. 28,5x46,5 cm 2287273
10528
395
Jelzés nélkül: Déli szieszta. Akvarell, papír. Üvegezett keretben, 32×25 cm 2297503
10529
395
Jelzés nélkül: Szántás. Olaj, fa. 13x20 cm 2396734
10530
395
Jelzés nélkül: Az ördög szekere (borítóterv). Vegyes technika, papír, 25,5×19 cm 2395373
10531
395
Jelzés nélkül, 2 db görögországi helyszínt megörökítő vízfestmény: Hydra szigete és Vouliagmeni. Akvarell, papír. 14,5x23 és 23x14,5 cm 2400237
10532
395
Jelzés nélkül: Elmúlás, olaj, kasírozott vászon, 24×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft