Zsolnay porcleán szelence, ékszeres dobozka. Matricás, jelzett, kis ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Zsolnay-porclean-szelence-ekszeres-dobozka-Matricas-jelzett-kis-kopassal-10-5x8-cm~II2355859
2355859
11242
394
Leírás: Zsolnay porcleán szelence, ékszeres dobozka. Matricás, jelzett, kis kopással. 10,5x8 cm
: karap_norbert