Militária

Tételek száma: 19

31600.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés T:2 patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with not own ribbon C:XF patina NMK 249.
31601.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés T:2 patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not own ribbon C:XF patina NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
31602.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
1918-1947. Hadirokkant Vagyonőr - HONSZ zománcozott, aranyozott Br jelvény (36x28mm) T:1-
31603.

1918-1947. "Hadirokkant Vagyonőr - HONSZ" zománcozott, aranyozott Br jelvény (36x28mm) T:1-

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
1929. III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2  Hungary 1929. Officers Distinction for Long Service, 3rd Class decoration with ribbon C:AU NMK 352.
31604.

1929. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1929. "Officer's Distinction for Long Service, 3rd Class" decoration with ribbon C:AU NMK 352.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
27
Matéka Sándor (1890-1971) 1925. M. Kir. 7. Honv. Vadász dandár versenydíja Br díjérem füllel (42mm) T:2
31605.

Matéka Sándor (1890-1971) 1925. "M. Kir. 7. Honv. Vadász dandár versenydíja" Br díjérem füllel (42mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, fémjel nélkül T:2,2- Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration without ribbon, without hallmark C:XF,VF NMK 418.
31606.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
31607.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1951. Közbiztonsági Érem ezüst fokozata a karhatalom tagjai részére tokban T:2 Hungary 1951. Public Security Medal for the members of the Armed Forces, silver grade in case C:XF NMK 554
31608.

1951. "Közbiztonsági Érem" ezüst fokozata a karhatalom tagjai részére tokban T:2 Hungary 1951. "Public Security Medal" for the members of the Armed Forces, silver grade in case C:XF NMK 554

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
31609.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2006. Nemzetbiztonsági Szakszolgálat 1996-2006 / Magyar Köztársaság Br emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1
31610.

2006. "Nemzetbiztonsági Szakszolgálat 1996-2006 / Magyar Köztársaság" Br emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
31611.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft