Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 55

1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST) aranyozott Br kitüntetés T:2,2- kopott aranyozás Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials gilt Br decoration C:XF,VF worn gold plating NMK 249.
31619.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" aranyozott Br kitüntetés T:2,2- kopott aranyozás Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" gilt Br decoration C:XF,VF worn gold plating NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1899. Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete Budapest 1899 Br emlékérem (35mm) + Szt. György Br jelvény (42mm) T:2
31620.

~1899. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete Budapest 1899" Br emlékérem (35mm) + "Szt. György" Br jelvény (42mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
31621.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
~1920-1930. Nem! Nem! Soha! Br öntött plakett, egy-egy lyukkal a felfüggesztéshez az alján és tetején, nehezen kiolvasható TERÜLETVÉDŐ LIGA jelzéssel (64x42mm) + 1930. A Felvidékért festett Br kitűző, piros (21x23mm) +  ~1930. Trianon festett Br kitűző (31x21mm) T:1-,2
31622.

~1920-1930. "Nem! Nem! Soha!" Br öntött plakett, egy-egy lyukkal a felfüggesztéshez az alján és tetején, nehezen kiolvasható "TERÜLETVÉDŐ LIGA" jelzéssel (64x42mm) + 1930. "A Felvidékért" festett Br kitűző, piros (21x23mm) + ~1930. "Trianon" festett Br kitűző (31x21mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16
1927. Az Európai Keresztény Törekvés Unió 5. találkozója, Budapest 1927. augusztus 8-14. angol nyelvű zománcozott Br jelvény papír berakással (72x56mm) + 1938. Református Világgyűlés Debrecen 1938 Br jelvény tű nélkül (22x18mm) T:2  Hungary 1927. 5th Convention of the European Christian Endeavour Union - The Youth of Europe for Christ and the Church - Budapest Hungary 8th-14th Aug. 1927 enamelled Br badge with paper inlay (72x56mm) + 1938. World Assembly of the Calvinists Debrecen 1938 Br badge without needle (22x18mm) C:XF
31623.

1927. "Az Európai Keresztény Törekvés Unió 5. találkozója, Budapest 1927. augusztus 8-14." angol nyelvű zománcozott Br jelvény papír berakással (72x56mm) + 1938. "Református Világgyűlés Debrecen 1938" Br jelvény tű nélkül (22x18mm) T:2 Hungary 1927. "5th Convention of the European Christian Endeavour Union - The Youth of Europe for Christ and the Church - Budapest Hungary 8th-14th Aug. 1927" enamelled Br badge with paper inlay (72x56mm) + 1938. "World Assembly of the Calvinists Debrecen 1938" Br badge without needle (22x18mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
~1930-1940. BM (Baár-Madas Gimnázium) 1907 zománcozott Br jelvény (41x35,5mm) T:1-
31624.

~1930-1940. "BM (Baár-Madas Gimnázium) 1907" zománcozott Br jelvény (41x35,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1930-1940. KISPESTI M. KIR. ÁLL. DEÁK FERENC REÁLGIMNÁZIUM zománcozott iskolajelvény (49x36mm) T:2 kissé hajlott lemez
31625.

~1930-1940. "KISPESTI M. KIR. ÁLL. DEÁK FERENC REÁLGIMNÁZIUM" zománcozott iskolajelvény (49x36mm) T:2 kissé hajlott lemez

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
1950. A Magyar Népköztársaság Érdemes Művésze ezüstözött fém kitüntetés, eredeti mellszalaggal (24mm) T:2 Hungary 1957. Title for the Artist of Merit of the Hungarian Peoples Republic silvered metal decoration, on original ribbon (24mm) C:XF NMK.: 540
31626.

1950. "A Magyar Népköztársaság Érdemes Művésze" ezüstözött fém kitüntetés, eredeti mellszalaggal (24mm) T:2 Hungary 1957. "Title for the Artist of Merit of the Hungarian People's Republic" silvered metal decoration, on original ribbon (24mm) C:XF NMK.: 540

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Vegyes: Iván István (1905-1968) 1950. Magyar Tekéző Szövetség 1934 - Apró Antal V. (verseny) díj 1950. II. Br díjérem. A díjat Apró Antalról, volt kommunista politikusról, az MDP, majd az MSZMP képviselőjéről nevezték el, aki 1948 és 1950 között a Magyar Tekézők Szövetségének országos elnöki pozícióját töltötte be. (66mm) + 1955. Budapesti Testnevelési és Sportbizottság F. III. O. B. Tart. fém díjérem. Szign.: Szentesy + Svájc 1960. Sissach Fasnacht 1960 Br jelvény Louis Meyer & Co. Zürich gyártói jelzéssel (31x35mm) + DN Magasugró Br díjérem (33mm) + Franciaország 2005. Bagneux városháza / Sport díjérem 2005 aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:2
31627.

Vegyes: Iván István (1905-1968) 1950. "Magyar Tekéző Szövetség 1934 - Apró Antal V. (verseny) díj 1950. II." Br díjérem. A díjat Apró Antalról, volt kommunista politikusról, az MDP, majd az MSZMP képviselőjéről nevezték el, aki 1948 és 1950 között a Magyar Tekézők Szövetségének országos elnöki pozícióját töltötte be. (66mm) + 1955. "Budapesti Testnevelési és Sportbizottság F. III. O. B. Tart." fém díjérem. Szign.: Szentesy + Svájc 1960. "Sissach Fasnacht 1960" Br jelvény "Louis Meyer & Co. Zürich" gyártói jelzéssel (31x35mm) + DN Magasugró Br díjérem (33mm) + Franciaország 2005. "Bagneux városháza / Sport díjérem 2005" aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
31628.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
1958. Belügyminisztérium Tűzoltóság Országos Parancsnokság / 5 és 15 éves önkéntes tűzoltói szolgálatért Br és ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon (2xklf) T:2,2-
31629.

1958. "Belügyminisztérium Tűzoltóság Országos Parancsnokság / 5 és 15 éves önkéntes tűzoltói szolgálatért" Br és ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon (2xklf) T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1960-1970. Kiváló Munkáért aranyozott, zománcozott Br kitüntetés tokban + A Haza Fegyveres Szolgálatában 20 év zománcozott Br kitüntetés nem hozzávaló szalagsávval, tokban + 1988. Országos Úttörő Csapatbajnokság férfi tőr MVSSZ 1988. II. ezüstözött Br díjérem szalaggal, tokban T:1-,2
31630.

~1960-1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés tokban + "A Haza Fegyveres Szolgálatában 20 év" zománcozott Br kitüntetés nem hozzávaló szalagsávval, tokban + 1988. "Országos Úttörő Csapatbajnokság férfi tőr MVSSZ 1988. II." ezüstözött Br díjérem szalaggal, tokban T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft