https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500032/cca-1910-2-db-kis-meretu-album-fekete-feher-festmeny-reprodukciokkal-a-reneszansz-koratol-a~II2387250
2387250
13369
394
Printed Materials
LeÃrás:
cca 1910 2 db kis méretű album fekete-fehér festmény reprodukciókkal, a reneszánsz korától a XX. sz. elejéig, az egyikben Benczúr Gyula, másikban László Fülöp két művének reprodukcióival. H.n., é.n., k.n. Vászonkötés. Lapméret: 17x12 cm. Sérült kötéssel. Egyik album első két lapja sérült.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: bk