Nyomtatványok Tételek száma: 201
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2325533
13509
394
Printed Materials
S.Bokor Malvin (szerk.): Hölgyek naptára. Bp., 1923., Légrády testvérek Kiadása.Jaschik Álmos rajzaival. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadt, foltos borítóval. 2103089
13510
394
Printed Materials
Vegyes könyvjelző tétel, 16 db 2314501
13511
394
Printed Materials
Chipuri de pretutindeni schite si aspecte de Florica Cordescu - nyomtatott képek olasz, angol, orosz, francia, német szöveggel 2392615
13512
394
Printed Materials
Nagy irattartó doboznyi papírrégiség tétel. Átnézni való, zsákbamacska 2392753
13513
394
2200
Printed Materials
Nagy doboznyi vegyes papírrégiség tétel, közte századfordulós üres fotóalbum, képeslapok, nyomatok, nyomtatványok, utazási prospektusok, igazolványok, térképek, diafilmek, régi hangjegyfüzet. Érdemes átnézni! 2392976
13514
394
Printed Materials
Vegyes nyomtatvány tétel, 4 db: Wismar német várost ábrázoló 3 db régi metszet reprodukciója mappában; régi azonosítatlan helyszínt ábrázoló metszetről készült reprodukció, Kanizsát, és Budát ábrázoló régi metszetek reprodukciói. Különféle méretben, változó állapotban. 2391452
13515
394
Printed Materials
Dr. Csátkai Endre reprodukciós albuma: Soproni családok műkincsei, fűzött haránt-alakú papírkötés, 6 sztl. lev. 2154507
13516
394
Printed Materials
Borsodi Sörgyár nyomat, farost,részben színezett, kopásokkal, hátoldala foltos, 45x34 cm 2346188
13517
394
Printed Materials
3 db kitömött madár preparátum: vörösbegy, széncinke, erdei pinty. Falra akasztható fa résszel. 2241017
13518
394
Printed Materials
Párizs, Eiffel tornyot építését bemutató nyomat 1888-1889 között. Üvegezett fa keretben, 27×40 cm 2359633
13519
394
Printed Materials
Claude Monet (1840-1926): La promenade. Ofszet nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 32x43 cm 2325545
13520
394
Printed Materials
A Katholikus Népszövetség naptára 1914-re. Bp., Stephaneum nyomda R.T. Katolikus Népszövetség, 1913. Nyolcadik Évfolyam. Kiadói félvászon kötésben, szakadozott kötéssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft