1 400 Ft
cca 1890-1920 össz. 7 db katonai fotó, többségében portré; egyik I. világháborús tábori posta fotólap, amelyen katona kitüntetéssel; további 4 db keményhátú fotó, részben kopott, foltos vagy sérült, 10,5x6,5 és 16x10,5 cm közötti méretben