Könyvek: Vallás

Tételek száma: 41

A katolikus Budapest I-IV. köt. I-II. köt.: Plébániák. III-IV. köt.: Oktatási és nevelési intézmények. Szerk.: Beke Margit. Bp., 2013-2019,Szent István-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés, a III-IV. köt bontatlan kiadó zsugorfóliában.
17757.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
P. Martin von Cochem: ,,Grosser goldener Himmel-Sclüssel: - ,,avagy igen erőteljes, hasznos és vigasztaló imakönyv a tisztítótűz kedves lelkeinek megváltására Pest, 1860. Alois Bucsányszky,  Német nyelvű imakönyv. 32 + 712 p. Kopottas bőr kötésben, rajta ovális réz keretben fémre festett( kopott) Jézus kép. A könyv a gerincéből kiszakadva. Mérete 19x13 cm.
17758.

P. Martin von Cochem: ,,Grosser goldener Himmel-Sclüssel": - ,,avagy igen erőteljes, hasznos és vigasztaló imakönyv a tisztítótűz kedves lelkeinek megváltására" Pest, 1860. Alois Bucsányszky, Német nyelvű imakönyv. 32 + 712 p. Kopottas bőr kötésben, rajta ovális réz keretben fémre festett( kopott) Jézus kép. A könyv a gerincéből kiszakadva. Mérete 19x13 cm.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Biczók Ferencz: Magyar Kántor. Szeged, 1902, Schulhof Károly. Temetési szertartások. Népies búcsúztatók és alkalmi római katolikus szentmise énekek gyűjteménye. kiadói dúsan aranyozott félbőr kötésben, 210 p., méret
17759.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17760.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Satipatthana. A buddhista meditáció szíve. Bp., Buddhista Misszió. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, kissé kopottas állapotban.
17761.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Tóth Tihamér: A tiszta férfiúság. Levelek diákjaimhoz. Márton Lajos rajzaival. Bp., 1924, Szent István-Társulat. Tizennegyedik kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben
17762.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Székács József: Imádságok protestáns keresztyének számára. Pest, 1845. Kilián György. Aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel
17763.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17764.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17765.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bangha Béla: Örök élet igéi. Szentbeszédek és olvasmányok. I.-II. kötet. Bp, 1934, A Magyar Kultúra kiadása. Egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. Tulajdonosi névbejegyzéssel.
17766.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tóth Tihamér: Krisztus és az ifjú. Márton Lajos rajzaival. Levelek diákjaimhoz VIII. Bp., én., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban, szétvált kötéssel, a borító elvált a könyvtesttől.
17767.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Parkinson Keyes Franciska: Égben írt könyv. A Lisieux-i kis virágnak földi élete. (Lisieux-i Szent Teréz élete.) Ford.: Páter Ernő. Keszthely, 1943, Karmelita Atyák Keszthelyi Rendháza,(Bp., Korda Rt.-ny.) Kiadói papírkötés, kopott, sérült borítóval, az elülső borító és a címkép alján kis hiánnyal, részben elvált kötéssel.
17768.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft