17636.
394. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 800 Ft
Dr. vitéz Tátrallyay (Wein) Zoltán: Fül-, orr-, torok- és gégegyógyászat. Gyakorló orvosoknak. Bp., 1941, Novák Rudolf. Fekete-fehér szövegközti ábrákkal. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, az utolsó lapon ceruzás jegyzetekkel.