17643.
394. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
1942-1944 Amatőr kolligátum a Kolozsvári M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem "dolgozataiból", gépelt tartalomjegyzékkel. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.