17664.
394. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
2 000 Ft
Dr. Silberstein Ötvös Adolf: Dramaturgiai dolgozatok I.-II. Társadalmi arcképek- Magyar esztétika, Szerelem és vallásosság, Arisztotelész: a költészetről, A természet Bibliája. Bp, 1894-1895, Weiner Izidor. Félvászon kötésben, kopott, megviselt, foltos állapotban, a szövegben aláhúzásokkal (ceruzával), a kötés meglazult.