Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 211

8 db képzőművészeti katalógus: Tisztelet Gyarmathy Tihamérnak, Domanovszky Endre emlékkiállítás, Bráda Tibor, Nagy Éva, Medgyessy-Kovács Gyula, Bujdosó Ernő, Giricz Máté, Expressiv. Kiadói papírkötés.
16630.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Matzon. Matzon Ákos munkái 1994-2004. Szeged 2004. Csak 1000 pld. Kiadói kartonált papírkötésben.
16631.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Építéstörténet. Vezérfonal Dr. Rados Jenő építészmérnök, tanár előadásaihoz. Kézirat. Bp, é.n. Vörösváry Sokszorosítóipar. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóban, kissé szakadozott borítóval, de egyébként jó állapotban.
16632.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. A kerámia és a porcelán története. Budapest, 1976, Gondolat. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt, sérült javított papír védőborítóban.
16633.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Timon Kálmán: Pap László. Építész Monográfiák. Bp., 1996, Országos Műemlékvédelmi Hivatal Magyar Építészeti Múzeum. Fekete-fehér, és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban. Megjelent 1000 példányban.
16634.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szántó Tibor: A szép magyar könyv. 1473/ 1973. Az ötszáz éves magyar könyvművészet képeskönyve. Bp, 1974, Akadémiai Kiadó. Fekete- fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, nylon- védőborítóval. Jó állapotban, Dienes Ö. István (1906-1986) tulajdonosi aláírásával.
16635.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet. 1882-1944. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.
16636.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16637.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16638.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dmitry Sarabyanov-Grigory Arbuzov: Valentin Serov. Paintings, Graphic, Leningrad, 1982. Aurora. 377p. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval, tékával.
16639.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16640.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Veress Pál 1920-1999. Bp., 2003. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban
16641.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft