1 400 Ft
Verne Gyula: A hódító Robur. Fordította Huszár Imre. Budapest, én., Franklin-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel és meglazult kötéssel.