4 000 Ft
Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. Első kiadás. Bp., 1905, Athenaeum. Egészoldalas képtáblákkal, és szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált szecessziós, egészvászon-kötés. Kijáró lapokkal.