Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 295
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1990015
18518
394
(Matkovich Pál) Bús vitéz: Árnyképek. Elbeszélések.
Pest, 1871, Athenaeum. 1 lev., 201 l. Fűzve 2168759
18520
394
Bitó László: Ábrahám és Izsák. Biblia-regény. Ford.: Rakovszky Zsuzsa. Bp., 2000., Argumentum. Kiadói papírkötés. A szerző, Bitó László (1934-) által dedikált. 2192949
18521
394
Oszlánczi Kata: A Vízkeletiek. Bp., 1996, Kerekes Katolikus Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. 2168853
18523
394
4200
Szederkényi Ervin (szerk.): Weöres Sándor 70. születésnapjára. Pécs, 1983. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 1966194
18524
394
Pihál György: Tollhegyen. Dedikált. Bp., 1999. Amfipressz. Kiadói papírborítékban 1962485
18525
394
Maxim Gorkij: Az emberek közt. Fordította: Havas András Károly. Bp.,[1927],Népszava. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel, kissé foltos borítóval. 1932052
18526
394
Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Divéky József fametszetű illusztrációival. Bp., 1943, Biró Miklós Nyomda, 1 t.+188+4 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító szakadt, javított. Számozott (1000/607.) példány. 1952103
18527
394
William Shakespeare: A makrancos hölgy. Shakespeare összes színművei. XI. Vígjátékok V. Fordította: Lévay József. Bevezetéssel, és jegyzetekkel ellátta: Heinrich Gusztáv. Bp.,1914, Franklin, 185 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopásnyomokkal. 2001989
18528
394
Magyar Lexikon. XV. kötet. Sopronya-Vezér. Bp.,1884, Gerő Lajos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 1962490
18530
394
John Galsworthy: Testvériség. Fordította: Bartos Zoltán. Bp, 1924, Népszava. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval. 1950615
18531
394
Bárány Tamás: Szélcsend. A borító Janovits István grafikusművész munkája. Bp.,(1943), Bersenyi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Ritka. 1988022
18532
394
Vörösmarty Mihály minden munkái VI. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Pest, 1863, Ráth Mór, (Emich Gusztáv-ny.), 295 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft