Fekete István: Csí és más elbeszélések. Bp., 1970, Móra Ferenc Könyvkiadó.Második kiadás. Lévay Antal rajzaival illusztrált. Papírkötésben, jó állapotban;Fekete István: Tíz szál gyertya. Bp., 1972, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban, jó állapotban.Ex libris bélyegzéssel.
Mikszáth Kálmán: Kísértet Lublón és egyéb elbeszélések. Mühlbeck Lajos, Neogrády Antal és Jankó János rajzaival. Bp., én., Légrády. Második kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói javított gerincű egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, javított kötéssel, kissé foltos lapokkal.
Paul Claudel: Kinyilatkoztatás. Miszterium, négy felvonásban és egy előjátékban. Békéscsaba, 1919., Tevan-kiadás. Fordította: Réti Irén és Szines Pál. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval és lapokkal, szakadt kötéssel.
Inge Nielsen: A szeretkezés tudománya. Ölelj úgy, hogy jó legyen! Budapest, 1992., Top Trading Hungary Kereskedelmi Kft. Kiadói papírkötésben, kissé gyűrött.
Petőcz András: Behatárolt térben. (záróversek, 1984- 2009). Szeged, 2010, Tisztatáj Alapítvány. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. A papírborító egy helyen elszakadt, egy helyen levált a borító, de egyébként jó állapotban. A szerző által dedikált példány.