Teáskészlet porcelán. H. T. Dresdner handmalerei jelzéssel. XX: sz. N... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Teaskeszlet-porcelan-H-T-Dresdner-handmalerei-jelzessel-XX-sz-Nemetorszag-Kezzel-fest~II2383529
2383529
11308
393
30000
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: Teáskészlet porcelán. H. T. Dresdner handmalerei jelzéssel. XX: sz. Németország. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
: karap_norbert