Rosenthal porcelán teás készlet 12 személyes. Matricás, jelzett, kiönt... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Rosenthal-porcelan-teas-keszlet-12-szemelyes-Matricas-jelzett-kionton-nagyobb-serulesse~II2344013
2344013
11229
393
28000
Leírás: Rosenthal porcelán teás készlet 12 személyes. Matricás, jelzett, kiöntőn nagyobb sérüléssel
: karap_norbert