Porcelán tangóharmonikás és csörgődobos zenész pár, kézzel festett, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Porcelan-tangoharmonikas-es-csorgodobos-zenesz-par-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasny~II2344821
2344821
11254
393
Leírás: Porcelán tangóharmonikás és csörgődobos zenész pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m. 19 cm, h. 20 cm
: karap_norbert