Kahla Indigo porcelán étkészlet és mokkás készlet, egy tányér és egy c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Kahla-Indigo-porcelan-etkeszlet-es-mokkas-keszlet-egy-tanyer-es-egy-cukortarto-fedo-hia~II2380953
2380953
11236
393
Leírás: Kahla Indigo porcelán étkészlet és mokkás készlet, egy tányér és egy cukortartó fedő hiánnyal. Matricás, jelzett, minimális használati kopással.
: pelikán_kristóf