Disney Goofy-s porcelán persely, dugó nélkül, kopottas állapotban, alj... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Disney-Goofy-s-porcelan-persely-dugo-nelkul-kopottas-allapotban-aljan-jelzett-18x13-5-cm~II2332370
2332370
11223
393
Leírás: Disney Goofy-s porcelán persely, dugó nélkül, kopottas állapotban, alján jelzett, 18x13,5 cm
: karap_norbert