Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2382711
11129
393
Herendi Léda a hattyúval, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:13,5 cm, h:20 cm 2383677
11130
393
Herendi virág mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, hibátlan h:10 cm, m: 5 cm 2382870
11131
393
15000
Herendi porcelán kínai fö (pho) kutya, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 15 cm, h: 16 cm / Herend porcelain Chinese pho dog, length: 15 cm, height: 16 cm 2338371
11132
393
Herendi lovát fékező. lófékező csikós legény, kézzel festett, jelzett. sérült: kantárja hiányos, m 20 cm, h 19 cm 2338216
11133
393
Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon dízsített magyaros mintával. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm, h: 26 cm 2299266
11134
393
32000
Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 2315530
11135
393
Herendi rózsaszínű rózsa porcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 8,5x7 cm 2363558
11136
393
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, apró gyári barna pöttyel, m: 14 cm 2351723
11137
393
Zsolnay porcelán kisfiú labdával, kézzel festett, jelzett, alsó peremén apró csorbával, m:11,5 cm (tervező:Sinkó András) 2381153
11138
393
Herendi porcelán Déryné, kézzel festett, jelzett, sérült, javított m: 22 cm 2243854
11139
393
46000
Zsolnay tanácsköztársasági vörös katona. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 41 cm 2382921
11140
393
Herendi porcelán csizmás kandúr, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft