Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2382706
11117
393
Herendi zöld rózsa mintás porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. bura nélkül. 25 cm a foglalatig Porcelán foglalattal. 2384244
11118
393
Kis porcelán tétel: Herendi Tertia virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, 13,5x9,5 cm + 2 db Zsolnay mini kiöntő, matricásak, jelzettek, az egyiken hajszálrepedéssel, m: 3,5 cm 2343824
11119
393
Herendi kék virág mintás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, (1839-1939 jubileumi jelzés), kevés kopással. h: 24 cm 2343814
11120
393
2 db Herendi kék virág mintás tál. Kézzel festett, jelzett (1839-1939 jubileumi jelzés),, kevés kopással. 38x28 cm 15x19 cm 2343826
11121
393
Herendi kék virág mintás salátás tál. Kézzel festett, jelzett, kevés kopással. d: 26 cm 2343812
11122
393
Herendi kék virág mintás süteményes készlet 6+1 darabos. Kézzel festett, jelzett, kopással. d: 20 cm, 30 cm 2343772
11123
393
Herendi kék virág mintás leveses tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 29 cm, m:24 cm 2343786
11124
393
Herendi kék virág mintás nagy méretű pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 43x31,5 cm 2299230
11125
393
14000
Herendi kék virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 2346303
11126
393
Herendi virág mintás hamutál, jelzett (1839-1939 jubileumi jelzés), kisebb csorbával, d: 14,5 cm 2215687
11127
393
40000
Herendi dombornyomott váza, Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 20 cm 2382666
11128
393
Herendi porcelán cipőcske, kézi festéssel, pur-pur virágos, jelzett, formaszámmal, hibátlan, 5x10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft