Német Birodalom 1915. "Bismarck 1815-1915" Br plakett. Szign.: F. Stia... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-emlekveretek-plakettek~2000016/Nemet-Birodalom-1915-Bismarck-1815-1915-Br-plakett-Szign-F-Stiasny-64-5x57mm-T2-patina-G~II2310544
2310544
31623
393
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numizmatika
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Német Birodalom 1915. "Bismarck 1815-1915" Br plakett. Szign.: F. Stiasny (64,5x57mm) T:2 patina
German Empire 1915. "Bismarck 1815-1915" Br plaque. Sign.: F. Stiasny (64,5x57mm) C:XF patina
: pelikán_kristóf