19161.
393. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
9 000 Ft
24,32 EUR, 26,47 USD
Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanál, zománc díszítéssel, 2 db, jelzett (orosz fémjel), h: 5,2 cm, bruttó: 6,46 g