cca 1900 6 db névjegykártya királyfalvai Botló Károly, dr. Ludwig Ritter von Karajan, ollétejedi Ollé Vilmos, h. Szentpály Gavallér Jezu, szedlicnai Timon Lászlóné, Paul Mayer, Josef Kotas
1902 Háztartás. A magyar háziasszonyok közlönye. VIII. évfolyam 1-36. szám. Kiadói kopott és foltos szecessziós egészvászon kötésben, sérült gerinccel.
1904 Dekorative Vorbilder. 4 egészvászon mappa és nagyon sok képes tábla. Az évenként megjelenő grafikai segédanyag nagyon sok száma, nem biztos, hogy teljes mappák, de biztosan több lap mint mappa. Nagyon sok dekoratív szecessziós nyomattal különféle témákban Lapméret 36x25 cm