Nyomtatványok

Tételek száma: 210

cca 1910-20 Rozsnyai gyors nyelvmesterei szerb-magyar-német, 50p, sérült
13172.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1911 2 db műszaki-gépészeti nyomtatvány Gépészeti évkönyv III. 1911/2, kiadja: A Kazán és Gépujság, 349p, néhány korabeli reklámmal, egészvászon kötésben, sérült gerinccel + Gépészeti segédkönyv II. rész, összeáll.: Clementis László, H.n., é.n., szerzői, félvászon kötésben, laza kötéssel
13173.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1911 Élet képes heti folyóirat X. szám
13174.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1912 Nagyasszonyunk képes leánylap, belső lap kijár + 1940 Magyar Nők Lapja, foltos
13175.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1913 Mintakönyv dombornyomású kovácsoltvas díszítményekről, árlappal - Feix József Fiai fémárugyára Gablonz, laza kötés
13176.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1913 A béke utolsó éve, Az Újság karácsonyi melléklete, számos fekete-fehér fotóval, szakadásokkal
13177.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1914 Trencsén, a Magyar Gyógyfürdő Részvénytársaság alapszabályai, hajtásnyommal, 14p
13178.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
1914 A Hét c. folyóirat évfolyama, kissé hiányos, benne az első világháború első híreivel. Szarajevói merénylettel, stb.
13179.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1914-1926 Máramaros, 1914. márc. 22., I. évf. 24. sz., a széleken felvágott, 4 p.+Ujpesti Kurír, 1926. máj. 20., Szerk.: martosi Mórocz János. Ujpest, Újpest és környéke,(Bognár Jenő-ny.), szakadt, 4 p. A címlapon a fajvédők vasárnapi nagygyűlésével. A beszédet mondók között Gömbös Gyula.
13180.

1914-1926 Máramaros, 1914. márc. 22., I. évf. 24. sz., a széleken felvágott, 4 p.+Ujpesti Kurír, 1926. máj. 20., Szerk.: martosi Mórocz János. Ujpest, "Újpest és környéke",(Bognár Jenő-ny.), szakadt, 4 p. A címlapon a fajvédők vasárnapi nagygyűlésével. A beszédet mondók között Gömbös Gyula.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1915 Bp. Kőbánya, Nedelkovics János Dreher cégvezető 25 éves jubileuma alkalmából rendezett ünnepségre szóló meghívó
13181.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1916 A Debreczen című újság 48. évfolyamának 2. száma, címlapon a görzi hídfőnél zajló harcokról szóló cikkel
13182.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1917 A Pécs-baranyai Vendéglősök, Szállodások és Kávésok Ipartársulata államilag segélyezett Pincértanonc-szakiskolájának értesítője az 1916-17 tanévről. Pécs, 1917, Taizs József. 27p. Kiadói papírkötés.
13183.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft