Nyomtatványok Tételek száma: 210
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2353636
13172
393
Printed Materials
cca 1910-20 Rozsnyai gyors nyelvmesterei szerb-magyar-német, 50p, sérült 2381231
13173
393
Printed Materials
cca 1911 2 db műszaki-gépészeti nyomtatvány Gépészeti évkönyv III. 1911/2, kiadja: A Kazán és Gépujság, 349p, néhány korabeli reklámmal, egészvászon kötésben, sérült gerinccel + Gépészeti segédkönyv II. rész, összeáll.: Clementis László, H.n., é.n., szerzői, félvászon kötésben, laza kötéssel 2324904
13174
393
Printed Materials
1911 Élet képes heti folyóirat X. szám 2304800
13175
393
Printed Materials
1912 Nagyasszonyunk képes leánylap, belső lap kijár + 1940 Magyar Nők Lapja, foltos 2381078
13176
393
11000
Printed Materials
1913 Mintakönyv dombornyomású kovácsoltvas díszítményekről, árlappal - Feix József Fiai fémárugyára Gablonz, laza kötés 2383733
13177
393
Printed Materials
1913 A béke utolsó éve, Az Újság karácsonyi melléklete, számos fekete-fehér fotóval, szakadásokkal 2377960
13178
393
5500
Printed Materials
1914 Trencsén, a Magyar Gyógyfürdő Részvénytársaság alapszabályai, hajtásnyommal, 14p 2383114
13179
393
Printed Materials
1914 A Hét c. folyóirat évfolyama, kissé hiányos, benne az első világháború első híreivel. Szarajevói merénylettel, stb. 2285115
13180
393
Printed Materials
1914-1926 Máramaros, 1914. márc. 22., I. évf. 24. sz., a széleken felvágott, 4 p.+Ujpesti Kurír, 1926. máj. 20., Szerk.: martosi Mórocz János. Ujpest, "Újpest és környéke",(Bognár Jenő-ny.), szakadt, 4 p. A címlapon a fajvédők vasárnapi nagygyűlésével. A beszédet mondók között Gömbös Gyula. 2378421
13181
393
Printed Materials
1915 Bp. Kőbánya, Nedelkovics János Dreher cégvezető 25 éves jubileuma alkalmából rendezett ünnepségre szóló meghívó 2378516
13182
393
Printed Materials
1916 A Debreczen című újság 48. évfolyamának 2. száma, címlapon a görzi hídfőnél zajló harcokról szóló cikkel 2384706
13183
393
Printed Materials
1917 A Pécs-baranyai Vendéglősök, Szállodások és Kávésok Ipartársulata államilag segélyezett Pincértanonc-szakiskolájának értesítője az 1916-17 tanévről. Pécs, 1917, Taizs József. 27p. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft