Vegyes bolha tétel, össz. 3 db: Szovjet kézzel festett fém falikép, olvashatatlan jelzéssel, 45x16 cm. Omnia fém retro kávés doboz műanyag fedéllel, kopott, m: 13,5 cm. Bizsu fém karkötő 6 db kővel kirakva