Tükör, dekoratív, sarkainál kissé sérült fa keretben. Tükör méret: 22x... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Tukor-dekorativ-sarkainal-kisse-serult-fa-keretben-Tukor-meret-22x16-cm-keret-belso-~II2382057
2382057
11585
393
Flea Market
Leírás: Tükör, dekoratív, sarkainál kissé sérült fa keretben. Tükör méret: 22x16 cm, keret belső méret: 24x18 cm
: karap_norbert