Bolhapiac Tételek száma: 407
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2382632
11575
393
Flea Market
Evőeszköz, 7 db, van közte ezüst 2382613
11576
393
Flea Market
Retro mérőrúd, hitelesített, kopott, 1 m 2383112
11577
393
Flea Market
3 db tábla: Dohányozni tilos és két segélyhívó számos műanyag tábla. kb 29x19 cm 2383111
11578
393
Flea Market
Tűz és robbanásveszély, nyílt láng használata és a dohányzás tilos! feliratos fém ag tábla, szép állapotban 40x25 cm 2383126
11579
393
Flea Market
Kézi szövésű imaszőnyeg. 50x100 cm 2382725
11580
393
Flea Market
Kis bolhapiac tétel: zsebszámológép, fülhallgató, bizsu ékszerek, egyebek. 2382742
11581
393
Flea Market
5 db régi parfüm tartalommal 2382747
11582
393
Flea Market
2382736
11583
393
Flea Market
Strasszos öv, fényes színházi táska 24x17 cm 2382739
11584
393
Flea Market
5 db női öv újszerű állapotban, közötte bőr is 2382057
11585
393
Flea Market
Tükör, dekoratív, sarkainál kissé sérült fa keretben. Tükör méret: 22x16 cm, keret belső méret: 24x18 cm 2382731
11586
393
Flea Market
3 db régi táska, hátizsák közötte divatos rózsaszín pöttyös női táska Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft