Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp. (1934)., Fővárosi Könyvkiadó Kft. I. kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban. Megviselt állapotban, Dr. Fábiánék ex librisével.
Küküllei János és a Névtelen Minorita krónikája. Monumenta Hungarica IV. Ford.: Geréb László. Trencsényi-Waldapfel Imre bevezetőjével. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói félbőr kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 2750 példány. Számozatlan példány.
Kis magyar legendárium és Szent István királynak intelmei. Eredetiből fordította Tormay Cecilia. Bp., 1930. Kapisztrán nyomda. 1 t.+174 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
Sándor Klára: A Bolognai rovásemlék. A székely rovásírás. I. Magyar Őstörténeti Könyvtár. 1. Szeged, 1991, JATE. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
Rovásírás a Kárpát-medencében. Szerk.: Sándor Klára. Magyar Őstörténeti Könyvtár. 4. Szeged, 1992, JATE. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus pár soros jegyzeteivel.
John Komlos: Az Osztrák-Magyar Monarchia mint közös piac. Ausztria-Magyarország gazdasági fejlődése a tizenkilencedik században. Ford.: Jász István. Bp., 1990, Maecenas. Kiadói papírkötés.