Eperjesi László: Gépjárművezetők a magyarországi munkásmozgalomban. (1901-1938.) Bp., 1978., Közúti Közlekedési Tudományos Kutató Intézet. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel.
A XX. század ujjlenyomata. Az ötletet adta, a tárgyakból válogatott és az előszót írta Gerő András. Bp., 2001, Városháza. dr. Schiffer János által aláírt! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
A Magyar föld népeinek őstörténete c. kiállítás vezetője. Bp, 1951, Országos Magyar Történeti Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
Photo Habsburg. Frigyes főherceg és családja. Összeáll.: Heiszler Vilmos - Szakács Margit - Vörös Károly. Bp., 1988, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.