Könyvek: Történelem

Tételek száma: 151

Babylonia és Biblia. Delitzsch Frigyes előadása. Bp., 1903, Athenaeum. Javított papírkötésben, kissé kopottas állapotban.
15688.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Eperjesi László: Gépjárművezetők a magyarországi munkásmozgalomban. (1901-1938.) Bp., 1978., Közúti Közlekedési Tudományos Kutató Intézet. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel.
15689.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15690.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Budapest, 1989, ÁKV-Maecenas. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15691.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Barabás Béla (szerk.): Teleki Pál öröksége. Lakitelek, 1992, Antológia Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, térképmelléklettel, jó állapotban.
15692.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Donald Kenrick - Grattan Puxon: Cigányok a horogkereszt alatt. Ford.: Novák György. Bp., 2010, Pont. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15693.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
A Magyar föld népeinek őstörténete c. kiállítás vezetője. Bp, 1951, Országos Magyar Történeti Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
15694.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kiszely Gábor: Állambiztonság 1956-1990. Bp., 2001, Korona Kiadó. 430p. Kiadói kartonált papírkötésben.
15695.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Toldy Ferenc: A magyar nemzeti irodalom története II. kötet .Pest, 1868. 187p. Korabeli félvászon kötésben, volt könyvtári példány. Kis sérüléssel.
15696.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fellázad a gettó: Leon Weliczker: A halálbrigád., Noemi Szac Wajnkranc: Tűzben elhamvadtak. Dorka Goldkorn: Emlékezések a varsói gettófelkelésre. Szerk.: Rózsa István. Ford.: Sós Endre. Bp., 1959, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel.
15697.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15698.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Takáts Sándor: Szalai Barkóczy Krisztina. 1671-1724. Bp.,1910, Franklin. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kisebb szakadással, jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
15699.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft